KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13531206

nr 1353 1206

Sverre Erixson

(f. 1932), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -63. Olja på duk, 46x55cm

Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 18:36:08

Sverre Erixson

Läs mer om Sverre Erixson