KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13531206
nr 1353 1206
Sverre Erixson
(f. 1932), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -63. Olja på duk, 46x55cm
Sverre Erixson, svensk konstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:36:08
100 kr
150 kr
250 kr
400 kr